Modele wrzesień 1939

Martwią mnie trochę Rozmiary Herb modelu-posiadany modèle firmy ACE jest wyraźnie Mniejszy (patrz zdjęcie porównawcze na końcu). Niestety Nie mogę ocenić, qui jest poprawny. Z konkurencji Firma S-modèle Oferuje paczkę dwóch modeli za cenę około 50 zł, wspomniany modèle ACE est około 35 zł. Pod względem cenowym seria wrzesień 1939 sonorisa Więc korzystnie, nie po raz Pierwszy Zresztą. Nie da się też powiedzieć, par MODELE powszechnej ferme nadrabiały te różnicę cenową Pod względem jakościowym. Co Oferuje konkurencja? Zvezda Daje Nam jedną armatę i dwóch żołnierzy obsługi za 11-12 zł. Figurki co Prawda z nieco późniejszego okresu, ALE nie są w ubraniach zimowych Czy bluzach maskujących, Więc Jak się nie jest mundurowym purystą, à Można je wykorzystać je ne Września 1939. Pegassus Oferuje armatę i 8 żołnierzy obsługi, do dostania za OK. 35 zł. Cesar zapowiada także zestaw 2 Armat wraz z obsługą. Ceny podobnych zestawów tej firmy Wynoszą około 45 zł, ALE płacimy za DWA Działa je pewnie 8-12 załogantów z twardego plastiku do samodzielnego złożenia. Stary zestaw HaT dawał 4 arlant i obsługę, ale jest bardzo TRUDNY do zdobycia, figurki są z późniejszego okresu wojny, un même arlant przeskalowane, zbyt duże Jak na 1:72.

Z uwagi na obsługę Można jeszcze rozważyć zestaw Cesara Arde siG 33 (działo kal. 150 mm). Uzyskujemy ciężkie działo do wsparcia naszych Wojsk, a Resztę obsługi możemy wykorzystać ne urozmaicenia Póz lekkiej artylerii. Revell wydał Dawno temu (ALE wciąż do dostania) bardzo Dobry zestaw artylerii (Dwie haubice 105 mm), gdzie dostajemy mnóstwo załogantów w letnich (PADE ących do Polskiej złotej JESIENI) mundurach je pozach, jaszcze, zaprzęg i câlé mnóstwo diffĂŠrents drobiazgów. MODELE niemieckich czołgów PzKpfw I Ausf. Un wykonane przez Artura Wachowskiego. Modèle jest szczegółowy, odlany Dokładnie, bez nadlewek. Po prawidłowym złożeniu prezentuje się bardzo ładnie, widać na zdjęciach porównawczych, że jest po prostu lepszy i dokładniejszy OD zvezdowego (Pegassusa i Cesara nie widziałem Na Żywo). Pytanie tylko, KTO czego Oczekuje. Moje oczekiwania rozminęły się z rzeczywistością, ALE wielu pewnie będzie zadowolonych. Dyskusja o modelach na FORUM STRATEGIEAutor: Marcin SowaZdjęcia: Marcin Sowa, RaleenOpublikowano 20.11.2015 r. kolekcja wrzesień 1939 wzbogaciła się o Kolejny modèle.

Tym razem jest à zestaw niemieckiego lekkiego Działa Piechoty 7,5 cm le. IG 18. Zanim o samym modelu, kilka zdań dygresji. Do tej Pory premier à combattre dawała Nam bardzo Dobre MODELE pojazdów je przyzwoite MODELE figurek za rozsądną cenę. Zwłaszcza przy pojazdach Cena 20 zł za sztukę jest atrakcyjna, także zestawy dział przeciwpancernych (2 MODELE i 6 żołnierzy obsługi) biły cenowo konkurencję. Tym zestawem dotychczasowa Polityka Firma rzeczywistości zmianie. Dostajemy bowiem za 20 zł jedną armatę i tylko 3 żołnierzy obsługi, Niestety takich samych Jak nous wcześniejszych zestawach. W sprawie prenumeraty i zakupu numerów archiwalnych, Proszę kontaktować się z wydawcą: e-mail: firsttofight@wrzesien1939.pl za niską cenę otrzymujemy modèle ładny, Generalnie prosty do złożenia, DLA graczy przeznaczony. I TA Ostatnia kwestia wzbudza w mnie kontrowersje Największe.

Czy nie lepiej było wydać modèle samochodów pancernych SdKfz 221 lub 222? Byłby à typowy linuksa Używany w 1939, a także bardziej perspektywiczny dla lat późniejszych. Wcześniejszy modèle-C2P bronił się statusem jedynego modelu na rynku, czego o Kfz 13 nie Można powiedzieć.